Iktatási munkatárs

  • Cég neve

    ENLOYD Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Magyarország egyik piacvezető takarítással és műszaki üzemeltetéssel foglalkozó vállalkozása új kollégát keres könyvelési csapatába.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Bejövő (papíralapú és e-mailben érkezett) számlák formai ellenőrzése
  • Számlák iktatása
  • Tartalmi vagy formai szempontból hibás számlák visszaküldése a Partnernek
  • Egyéb, könyvelést megelőző feladatok segítése, ellátása
  • Kapcsolattartás a társegységekkel a munkakörbe tartozó feladatokkal kapcsolatban

Téged keresnek, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programcsomagot, különösen az Excelt
  • Pontos, precíz munkavégzés és monotóniatűrés jellemez

Előnyt jelent:

  • Min. 1 éves iktatói, adminisztrátori tapasztalat

Amit kínálnak:

  • Cafetéria
  • Ingyenes parkolás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Modern irodai környezet
  • Céges rendezvények

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük a Jelentkezés gombra kattintva küldd el bérigénnyel ellátott önéletrajzodat.