A KOMETA 99 Zrt. hazánk egyik legnagyobb sertésfeldolgozója, amely az Európai Unió számos országában fontos piaci szereplővé vált. Cégünk jelenleg több, mint 700 főt foglalkoztat, illetve folyamatosan fejlődünk, ezért tovább bővítjük csapatunkat is.

A technológia területét tovább erősítve, kaposvári irodánkba

Hústechnológus

kollegát keresünk.

Ezek a feladatok várnak rád:

  • Technológiai standardok és rendszer fejlesztése a KOMETA márka további erősítése érdekében
  • Próbagyártások és receptúrák koordinálása, normák kialakítása
  • Dokumentációs rendszer kezelése
  • Speciális szakmai ismeretek elsajátítása
  • Technológiai jellegű statisztikák készítése, elemzése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi ismeretekkel/készségekkel:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Élelmiszeripari szakmai tapasztalat
  • MS Office, elsősorban Excel felhasználói gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Egy dinamikusan fejlődő, a piacon meghatározó szereplő nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Izgalmas fejlesztési projektekben aktív részvétel
  • Valódi ráhatásod lehet egy folyamatosan fejlődő cég termékeinek sikerére

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kaposvár

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, „Technológus” jeligével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.