Húsipari szakoktató

  • Cég neve

    KOMETA 99 Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Pécsi utca 67.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Cégünk oktatási folyamatainak megvalósítására és fejlesztésére keressük leendő kollégánkat.
Ha szeretnél ebben részt venni, csatlakozz hozzánk Húsipari szakoktató munkakörben.

  • Húsipari duális szakképzésben résztvevő tanulók és felnőttképzésben résztvevők elméleti és gyakorlati oktatása, valamint a vállalathoz belépő új dolgozók képzése
  • Szakmai vizsgára való felkészítés
  • A munkavégzéshez szükséges szabványok, munkavédelmi előírások, technológiai és húsipari információk megismertetése a diákokkal
  • A szerszámok, eszközök és a berendezések szabályos és biztonságos használatának felügyelete, ellenőrzése
  • A tanulók/betanulók szakszerű és biztonságos munkavégzésének irányítása és felügyelete
  • Kapcsolattartás a partneriskolákkal, képzőhelyekkel, illetve az oktatásban érintett munkatársakkal
  • A tanulók teljesítményének értékelése
  • A képzés adminisztrációjának pontos vezetése (jelenlét, haladási napló)

Elvárások

  • szakirányú szakképzettség (Húsipari szakmunkás, húsfeldolgozó, hentes, hentes és mészáros)
  •  legalább 5 éves szakmai tapasztalat húsipari területen
  • oktatási/mentori/betanítói tapasztalat húsipari szakirányú (elméleti és gyakorlati) oktatás terén
  • Microsoft Office felhasználói ismeretek
  • erős kommunikációs készséggel és pedagógiai érzékkel rendelkezel
  • dinamikusság, kitartás, türelem jellemez
  • korszerű szakmai ismeretekkel és gyakorlatias szemlélettel rendelkezel

Előnyt jelent

  • oktatói végzettség illetve szakirányú mesterlevél
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • meghatározó húsipari cég stabil nagyvállalati háttere
  • szakmai fejlődési lehetőségek, releváns tapasztalatszerzés, képzések támogatása
  • rajtad is áll, hogy mennyit fogsz keresni: releváns tapasztalatodon és végzettségeden alapuló juttatási csomagot kapsz
  • valódi ráhatásod lehet egy nagyvállalat oktatási tevékenységének fejlesztésére, és egy piacképes szakma betanítására a jövő generációjának

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A KOMETA 99 Zrt. az olasz családi hagyományokat és a magyar kollégák szaktudását ötvözve meghatározó szereplője a magyar húsiparnak. A Kemencés sülteknek, a Mindennap Finom termékcsaládnak és még sok más ízletes terméknek otthont adó vállalatunk termékeivel a világ 42 országában van jelen. Cégünk közel 1000főt foglalkoztat. A kiváló minőségű termékek gyártását folyamatos fejlődéssel biztosítja a cég.

Ha azt gondolod, hogy a fentiek alapján szívesen dolgoznál velünk, akkor jelentkezz a Profession felületén a "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar nyelvű fényképes önéletrajz becsatolásával.