Humánerőforrás szakreferens

  • Cég neve

    Széchenyi István Egyetem

  • Munkavégzés helye

    9026 Győr, Egyetem tér 1.

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A munkakör célja a munkavállalók jogviszonyaival kapcsolatos személyügyi feladatok, az intézményi számfejtési feladatok jogszabályi előírásoknak megfelelő ellátása, a kapcsolódó nyilvántartási és adatszolgáltatási feladatok teljesítése
  • A HR kontrollinghoz, tervezéshez, beszámoláshoz kapcsolódó, valamint a projektek bérelszámolásaihoz kapcsolódó folyamatok, nyilvántartások kialakítása, működtetése, fejlesztése
  • Személyügyi adatszolgáltatások teljesítése
  • Bekapcsolódás a  HR kontrolling, felsővezetői adatszolgáltatások elkészítésébe

Elvárások

  • Legalább főiskolai szintű (BSc) szakirányú végzettség
  • Word, Excel, Power Point felhasználói szintű ismerete
  • Angol nyelvismeret
  • Rendszerszemlélet, proaktivitás, önálló problémamegoldó képesség
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség

Előnyt jelent

  • HR, gazdasági szakterületen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Határozott idejű 2024.05.02-2025.06.30 –ig
Kölcsönös elégedettség esetén hosszabbítás lehetséges.

Céginformáció

Humánerőforrás Igazgatóság