Székesfehérvár Városgondnoksága Kft. logo

Humán munkatárs (bérszámfejtési területre)

  • Cég neve

    Székesfehérvár Városgondnoksága Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Szent Vendel utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • munkabérek, megbízási díjak, továbbá béren kívüli juttatások teljes körű számfejtése, adminisztrációja
  • dolgozói letiltások kezelése, nyilvántartása
  • kereseti – és jogviszony igazolások elkészítése
  • bérelőlegek engedélyeztetése, nyilvántartása
  • havi adó- és járulékbevallások elkészítése
  • TB kifizetőhelyi feladatok ellátásában történő esetleges közreműködés
  • statisztikák összeállítása és elküldése az illetékes szerv részére
  • folyamatos kapcsolattartás a cég különböző szervezeti egységeivel

Elvárások

  • NEXONBér program ismerete, magabiztos használata
  • középfokú szakirányú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Microsoft Office (elsősorban Word és Excel) felhasználói szintű gyakorlati ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • csapatmunkára való képesség, hajlandóság

Előnyt jelent

  • NEXON4 program ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes béren kívüli juttatási csomag
    • SZÉP kártya
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Munkába járás költségtérítése
    • Gyermeknevelési hozzájárulás
    • Dolgozói ajánlási program
    • Jubileumi jutalom
    • Cég által üzemeltetett létesítmények kedvezményes igénybevétele
    • Teljesítmény prémium
  • Biztos, bejelentett jövedelem
  • Megbízhatóság, stabilitás
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Kiszámítható munkaidő, egy műszakos munkarend
  • Szakmai fejlődési lehetőség (tanulmányok támogatása)
  • Céges rendezvények

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A jelentkezéseket fényképes magyar nyelvű önéletrajz csatolásával, bruttó bérigény megadásával várjuk!