HSE specialista

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Tiszaújváros

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Tiszaújvárosi Partnerünkhöz HSE specialista pozícióba keresünk kollégákat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel a MEBIR dokumentumok elkészítésében
  • Munka-tűzvédelmi ellenőrzések elvégzése
  • Munka-tűzvédelmi területeken meghatározott intézkedések nyomonkövetése,
  • Munka-tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Balesetek kivizsgálása, statisztika vezetése
  • Hulladékok szállításának nyilvántartása
  • HSE expert munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség, előny: felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú munkavédelmi szakirányú végzettség
  • Tűzvédelmi előadói végzettség
  • Magabiztos MS office ismeret
  • Gyártói környezetben szerzett minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Társalgási, legalább középszintű angol nyelvtudás

Munkakörhöz elvárt személyi attitűdök / kompetenciák:
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség

· Csapatjátékos
  • Határozott fellépés

Előny:
  • ISO 45001: 2018 belső auditor képesítés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • cafeteria/ Szép kártya juttatás
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • önkéntes nyugdíjpénztár
  • élet, -és balesetbiztosítás
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • lokális/regionális / nemzetközi projektekben való részvétel
  • Rugalmas munkaidő
  • dolgozói ajánlói program, ahol Te ajánlasz, Mi fizetünk
  • well-being program
  • hosszútávú álláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember