Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

A Glencore a világ egyik legnagyobb olyan multinacionális vállalata, amely többféle természeti erőforrás kitermelésével és hasznosításával is foglalkozik. Ipari és kereskedelmi tevékenységét világszerte több mint 50 országban 90-nél is több iroda szervezi.

A Glencore magyarországi cégcsoport fő tevékenysége gabonafélék, olajos magvak, takarmány alapanyagok és növényi olajok kereskedelme, illetve növényolajgyártás. Vállalatunk több mint 20 éves jelenlétével és folyamatos fejlődésével meghatározó szerepet tölt be a közép-európai régió gabonakereskedelmében.

A Pannon Növényolajgyártó Kft. a Glencore magyarországi cégcsoportjának tagja, mely Közép-Európa egyik legnagyobb növényolajipari sajtoló üzeme.

HSE koordinátor

Pannon Növényolajgyártó Kft.

Feladatok:

  • A globális szinten bevezetésre került tűzvédelmi irányelvek koordinálása a gyár területén,
  • Tűzvédelmi tevékenységekben való aktív részvétel,
  • Létesítményi tűzoltóság koordinálása,
  • Iparbiztonsággal kapcsolatos feladatok ellátása,
  • Tűzvédelemmel és környezetvédelemmel kapcsolatos bejelentések, bevallások határidőre történő elkészítése,
  • A vállalat hulladékgazdálkodásának teljes körű koordinálása, veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés,
  • Veszélyes áruszállítási (ADR) tanácsadó munkájának koordinálása,
  • Új beruházások tűzvédelmi támogatása,
  • Munka- és tűzvédelmi oktatási programok kidolgozása és koordinálása, a dolgozók, alvállalkozók és vezetők oktatása,
  • Havi HSE-jelentések készítése, nyilvántartások pontos vezetése.

Elvárások:

  • Tűzvédelmi előadói vagy tűzvédelmi mérnöki végzettség,
  • Munkavédelmi végzettség előny,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Minimum 3 éves gyártásban vagy más ipari környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • Proaktivitás, önálló munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Foktő

Amennyiben képesnek tartja magát intenzív, magas szakmai igényeket támasztó környezetben bizonyítani és szeretne egy folyamatosan bővülő csapatnak aktív tagja lenni, kérjük, a pozícióra való hivatkozással küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, illetve motivációs levelét.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: PANNON NÖVÉNYOLAJGYÁRTÓ KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: HSE koordinátor
  • Rövid pozíció név: HSE koordinátor
  • Hirdető cég: PANNON NÖVÉNYOLAJGYÁRTÓ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Foktő
  • Feladatok: A globális szinten bevezetésre került tűzvédelmi irányelvek koordinálása a gyár területén, Tűzvédelmi tevékenységekben való aktív részvétel, Létesítményi tűzoltóság koordinálása, Iparbiztonsággal kapcsolatos feladatok ellátása, Tűzvédelemmel és környezetvédelemmel kapcsolatos bejelentések, bevallások határidőre történő elkészítése, A vállalat hulladékgazdálkodásának teljes körű koordinálása, veszélyes hulladékokkal kapcsolatos ügyintézés, Veszélyes áruszállítási (ADR) tanácsadó munkájának koordinálása, Új beruházások tűzvédelmi támogatása, Munka- és tűzvédelmi oktatási programok kidolgozása és koordinálása, a dolgozók, alvállalkozók és vezetők oktatása, Havi HSE-jelentések készítése, nyilvántartások pontos vezetése.
  • Elvárások: Tűzvédelmi előadói vagy tűzvédelmi mérnöki végzettség, Munkavédelmi végzettség előny, Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, Minimum 3 éves gyártásban vagy más ipari környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat, Proaktivitás, önálló munkavégzés.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.06.26