HR ügyintéző

  • Cég neve

    Országos Mentőszolgálat

  • Munkavégzés helye

    1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 87.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkaügyi feladatainak teljes körű lebonyolítása (a dolgozók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása);
  • Gondoskodik a HR adatok pontos és naprakész vezetéséről a humánpolitikai rendszerben;
  • Folyamatos kapcsolattartás a régiós HR ügyintézőkkel, az érintett szakterületekkel;
  • A régiók dolgozóival kapcsolatos munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése-karbantartása, statisztikák készítése;
  • A beérkezett, és a helyben készült iratok elektronikus nyilvántartása, a dokumentumok eljuttatása az érintettek részére.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú képesítés;
  • 1-3 év munkaügy területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Munka Törvénykönyve, és az egészségügyi szolgálati jogviszonyról szóló törvény rendelkezéseinek naprakész ismerete;
  • A MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete;
  • Büntetlen előélet;
  • 90 napnál nem régebbi a 2020. évi C. törvényben meghatározott speciális erkölcsi bizonyítvány.

Előnyt jelent

  • Egészségügyi intézményben, HR-munkaügy területén szerzett tapasztalat;
  • KIRA és/vagy JDolber rendszer felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk

  • Szolgálati igazolvány, amely számos kedvezményre jogosít;
  • Családbarát juttatások (pl. iskolakezdési támogatás, Mikulás csomag);
  • Munkatársi, családi mobil flotta kedvezmény;
  • SZÉP-kártya, valamint Önkéntes Nyugdíjpénztári juttatás.

Foglalkoztatás jellege:

  • Határozatlan idejű;
  • Teljes munkaidős;
  • Egészségügyi szolgálati jogviszony.

A munkavégzés helye: 1142 Budapest, Erzsébet királyné útja 87.

  • Fényképes szakmai önéletrajz, bérigény megjelölésével;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik;
  • Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul;
  • Elektronikus úton a lenti "jelentkezem" gombon keresztül.