HR Tanácsadó

  • Cég neve

    Get Work Trend Kft.

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Cégcsoportunk munkaerő-kölcsönzéssel, szövetkezeti foglalkoztatással, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozik 20 éve. Minősített foglalkoztatóként toborzási tevékenységünk már több, mint 10 országra kiterjed, többek között Mongóliára, Vietnámra, Fülöp Szigetekre, Kirgizisztánra és Kazahsztánra.

Szolgáltatásaink magas szintű biztosítását támogatja belső képzési rendszerünk (Get Work Akadémia), munkavállalóink (kölcsönzött és saját) lojalitását egyedi (HR BEST díjas) megoldásainkkal erősítjük.

Bővülő csapatunkba keresünk

munkakörbe kollégát

A pozíció rövid bemutatása:

Miskolci irodánkba keressük új, önálló és dinamikus kollégánkat, aki központi szerepet tölt majd be a munkaerő toborzási projektek sikeres és eredményes megvalósításában. Ha izgalmas, kihívásokkal teli lehetőséget keres egy olyan vállalatnál, ahol a tehetség és elkötelezettség értéket jelent, akkor jelentkezett!

Csapatunk tagjaként az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Partnereink igényei alapján munkaerő-igények elemzése és kampány tervezés,
  • Az ügyfelekkel való szoros kapcsolattartás fenntartása, a kérésüknek megfelelő gyakoriságú és tartalmú jelentések elkészítése,
  • A fizikai munkaerő toborzásának és kiválasztásának teljes körű koordinálása,
  • A potenciális jelöltek megkeresése a belső adatbázison, hirdetéseken keresztül, valamint a közösségi média platformjain,
  • Csoportos tájékoztatók, interjúk és tesztek szervezése és menedzselése,
  • A pályázati dokumentumok elküldése a partnereknek és támogatás nyújtása a kiválasztási folyamat döntéseihez,
  • A munkavállalókkal kapcsolatos személyügyi dokumentációk (pl.: orvosi vizsgálatok, belépési és kilépési papírok, személyi dokumentumok stb.) precíz kezelése,
  • A bérszámfejtéshez szükséges információk és dokumentumok összegyűjtése és feldolgozása,
  • Folyamatos kommunikáció a jelöltekkel,
  • A munkakörrel összefüggő adminisztratív teendők ellátása

Ahhoz, hogy hatékonyan és eredményesen végezd a munkádat az alábbi képességekre és kompetenciákra lesz szükséged:

  • Minimum középfokú végzettséged van
  • Rendelkezz legalább 2-3 év munkaerő-kölcsönzési területen szerzett szakmai tapasztalattal
  • Legyen az angol nyelvtudásod aktív szóban és írásban is, hogy a munka során ne jelentsen problémát az alkalmazása.
  • B kategóriás jogosítványodhoz aktív gépjárművezetői rutin társul
  • Hosszú távú üzleti kapcsolatok kiépítéséhez való elhivatottság és szakmai precizitás
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Rugalmas gondolkodás és problémamegoldó képesség, amelyek lehetővé teszik a kihívások könnyű kezelését
  • Önállóság, határozott döntéshozatal és kiemelkedő szervezői képesség
  • Kreatív megközelítés, mely nyitottá tesz az új ötletekre és a proaktív cselekvésre

Amiért minket válassz:

  • Cégünknél nyitottak vagyunk az új ötleteidre és támogató légkört teremtünk számodra.
  • Változatos és sokszínű feladatokon keresztül bővítheted szakmai tapasztalatodat.
  • Stabil és megbízható cégként hosszú távon tervezhetsz velünk.
  • Mobil telefont és laptopot is biztosítunk.
  • Számunkra fontos kollégáink egészsége, ezért egyedi egészségtudatos programokat kínálunk,
  • Belső képzéseinken keresztül lehetőséget kínálunk a szakmai tudásod bővítésére.
  • Csapatépőinken és a céges rendezvényeinken pedig izgalmas és inspiráló atmoszférával találkozhatsz, ahol új tudással, élményekkel és energiákkal töltődhetsz.
  • Hibrid munkavégzés lehetősége próbaidő leteltélt követően
  • All You Can Move partnerként minden hónapban hozzájárulunk a sportbérletedhez, hogy igazán jól érezd magad a bőrödben.
  • MindentMent fogászati hálózat tagjaként, arra is odafigyelünk, hogy mosolyod mindig csillogó legyen.

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Hogyan adhatod be a jelentkezésed hozzánk?

Várjuk fényképpel ellátott önéletrajzodat, melyet a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudsz elküldeni.