HR Projektasszisztens

  • Cég neve

    WHC Kft.

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Sütő utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

WHC Kft.

Szeretnél egy dinamikus, innovatív, segítőkész csapat tagja lenni? Fejlődni és elhivatottan dolgozni közös célokért? Elérhető vezetőket, akik elismernek és értékelnek téged?

Akkor A WHC A TE CSAPATOD.

A WHC Csoport a közép-kelet-európai régió meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú, HR szolgáltatásokra specializálódott nagyvállalata. A több mint 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, szakértelmünkkel, hazai és nemzetközi lehetőségekkel támogatjuk, hogy megtaláld nálunk a számításaidat.

A Kincentric Legjobb Munkahelyei között is ott vagyunk évek óta.

HA KELL EGY JÓ CSAPAT, CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

HR PROJEKTASSZISZTENS

Feladataid:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolítása, kezelése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése, cafeteria rendelés, számlázás előkészítése stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/ bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Amit kérünk

  • Adminisztratív/irodai területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriájú jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Motivált, lelkes személyiség
  • Pontosság és precizitás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • Előny:
    • HR/munkaerő-kölcsönzés területén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbéren felül cafeteria juttatásokat, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Prémium egészségpénztári hozzájárulás
  • Szülinapi szabadság
  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt

Várjuk a jelentkezésedet, hogy a WHC csapatának új tagjaként köszönthessünk.