HR/Operatív vezető gyakornok

  • Cég neve

    KAPTÁR Team Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Fraknó utca

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 3 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • B2B szolgáltatásokban való aktív részvétel
  • Aktív részvétel a leltározók onboarding folyamataiban
  • HR támogatása
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Részvétel leltározási folyamatban és annak koordinálása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal

Elvárások

  • Folyamatban lévő, vagy befejezett HR vagy gazdálkodás és menedzsment tanulmányok
  • Talpraesett, proaktív, nyitott és szorgalmas személyiség
  • Szeretsz csapatban dolgozni
  • Nem riadsz meg a felelősségtől és az önállóság fontos számodra a munkád során
  • Nyitott vagy a tanulásra és fejlődésre

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi, logisztikai, leltározási tapasztalattal rendelkezel
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudásod van
  • B kategóriás jogosítvány megléte és vezetési tapasztalat
  • Heti 3-4 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Br. 2000-3000 Ft órabér
  • Szerteágazó feladatkör
  • Szakmai tapasztalatszerzési- valamint vezetői tapasztalatszerzési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Lehetőség a számodra még ismeretlen HR területek megismerésére
  • Szakmai gyakorlat biztosítása

Céginformáció

Csatlakozz hozzánk, és légy részese egy szorgalmas közösségnek, ahol fejlődni vágyásod és nyitottságod kulcsfontosságú! Jelentkezz HR/Operatív vezető gyakornoknak, és szerezd meg az első lépéseket egy izgalmas és dinamikus karrierpályán. Lehetőségeket kínálunk számodra a HR és operatív vezetés területén, miközben rálátást nyersz a szolgáltató cégek világára. Ha szeretnéd kiaknázni a potenciálod, ne habozz, jelentkezz még ma!

Jelentkezem gombra kattintás után kérem csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.