HR munkatárs

  • Cég neve

    Vajbirodalom Kft.

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Spanyol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Toborzási feladatok ellátása; álláshirdetések feladása és kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúk koordinálása,
  • Munkaszerződések megírása,
  • Bérszámfejtés előkészítésében való részvétel,
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal,
  • Külföldi munkavállalók ügyeinek intézése; vízum igénylési folyamat segítése, TAJ és adószám igénylésében közreműködés,

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol és Spanyol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • rugalmas beosztás
  • versenyképes fizetés
  • fiatal csapat
  • professzionális munkakörnyezet
  • a város legfinomabb péksüteményei, szendvicsei, desszertjei és kávéja!

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

VAJ pékséget 2020. novemberben nyitottuk a Rákóczi tér és a József körút sarkán, június közepén pedig egy új, budai egységgel is bővültünk a Hello Budában, 2024. januárjában pedig megnyitottuk harmadik üzletünket, ezúttal a belvárosi Sas utcában. Üzleteink a hét mindennapján reggeltől este 20 óráig várják a vendégeket kovászos kenyerekkel, kiváló minőségű péksüteményekkel, házi készítésű szendvicsekkel, prémium desszertkínálattal és specialty kávéval. Célunk, hogy vásárlóink egész nap széles kínálatból válogathassanak, és még az esti órákban is friss kenyérrel távozhassanak.

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezni bérigényed megjelölésével, és fényképes önéletrajzod feltöltésével, a jelentkezés gomb megnyomásával tudsz!
Köszönjük!