HR Munkatárs

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    VI. kerület, VII. kerület, V. kerület, XIII. kerület

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnercégünk folyamatosan növekvő, élvonalbeli prémium márkákat forgalmazó, kiterjedt bolthálózattal rendelkező ruházati outlet. Ha érdekel a divat, és szívesen dolgoznál részmunkaidőben egy lendületes csapat HR munkatársaként, olvass tovább!

Főbb feladatok, munkák:

  • 70% toborzási feladatok, 30% erőforrás és business menedzsment
  • Hatékony toborzási csatornák azonosítása és kihasználása
  • Kiválasztási és ajánlási folyamatok
  • Beilleszkedési támogatás az újonnan felvettek számára
  • Munkaerő-tervezés és jelentéstétel az érdekeltek számára
  • Együttműködés a HR-projektekben a szervezetfejlesztéssel
  • A munkavállalók elégedettségének és motivációjának nyomon követése és javítása
  • HR-támogatás nyújtása valamennyi munkatársnak, beleértve a vezetőket is
  • Foglalkoztatási tanácsadás és beavatkozás kritikus helyzetekben kilépési interjúk lefolytatása
  • Tehetséggondozás és tehetségprogram-fejlesztés
  • A személyzet hatékonyságának és teljesítménymenedzsmentjének mérése és javítása
  • A munkavállalók lojalitásának és megtartásának növelése a megtartási rendszerek fejlesztése révén
  • Képzési programok tervezése és megvalósítása
  • Új értékesítési lehetőségek azonosítása és kiaknázása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (HR területen)
  • 3-5 év tapasztalat HR területen (recruitmentben jártasság)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kreatív hozzáállás, széles látókörű megközelítés
  • Proaktív, pörgős és fiatalos személyiség, kezdeményezőképesség (promóciók kapcsán)
  • Budapesti és vidéki üzletek látogatása és mindennapos kapcsolattartás
  • Ruházat és divat iránti érdeklődés
  • Alapvető ismeretek vagy érdeklődés a marketingkoncepciók iránt
  • Hosszútávú gondolkodás, valamint eltökéltség a szakmai fejlődés felé partnercégünknél
  • Erős „polgári” (nem multis) szemléletmód és értékrend
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés
  • TB és bérszámfejtési ismeret/tapasztalat
  • B kategoriás jogosítvány
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés részmunkaidő mellett is
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdkelődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!