HR munkatárs (napi 4 óra)

  • Cég neve

    WhiskyNet Kft.

  • Munkavégzés helye

    1033 Budapest, Szőlőkert utca 4.

  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Te fogod ellátni kb. 70 fős szervezetünk operatív HR feladatait, beleértve a havi bérszámfejtés előkészítését (szakmai mentor, alapos betanítás és kiváló külső bérszámfejtők lesznek ebben segítségedre).
  • részt veszel a kiválasztási folyamatokban és támogatod az új kollégák beilleszkedését
  • segíted a vezetőket és kollégákat munkaügyi és HR-kérdésekben
  • támogatod a teljesítményértékelési folyamatokat
  • részt veszel a szervezet HR-folyamatainak a kialakításában, fejlesztésében és a belső kommunikációban.

Elvárások

  • legalább 2 év tapasztalatod van már munkaügyben, kapcsolattartásban a külső bérszámfejtőkkel
  • az általánostól eltérő munkarendekkel is tisztában vagy
  • magabiztos elméleti alapokkal rendelkezel HR-területen (felsőfokú szakirányú végzettség)
  • min. B1-es szintű az angolnyelv-tudásod
  • időd egy részében szívesen foglalkozol toborzással, de más HR-feladatok is érdekelnek
  • önálló, jó problémamegoldó és kreatív személyiség vagy, és még egy fárasztó nap délutánján is mosolyogni tudsz a hozzád fordulókra
  • vállalni tudod, hogy hétfőtől péntekig fix munkaidőben dolgozol (a részmunkaidő nem összevonható kevesebb munkanapra). Ebből legfeljebb heti 1 munkanap lehet home office. Kérjük, akkor jelentkezz, ha ez így megfelel neked.

Amit kínálunk

  • heti 1 nap home office
  • hosszú távú fejlődési lehetőség, támogató légkör
  • feladatköröd összetett lesz és változatos szakmai feladatok várnak rád, melyekhez bizalmat és önállóságot adunk
  • figyelmet fordítunk a társadalmi szerepvállalásra és értékeljük, ha Te is hasonlóan gondolkodsz
  • csapatunk lelkes, elkötelezett és befogadó

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A WhiskyNet Kft. egy 2007-ben alapított családi vállalkozás, amely néhány év leforgása alatt a prémium párlatok hazai piacának egyik piacvezetőjévé nőtte ki magát.
A cég története elválaszthatatlanul összefonódik a hazai minőségi párlatok, a kulturált és értő italfogyasztás iránti igény hazai elterjesztésével, népszerűsítésével.

Kérjük, csatold az önéletrajzodat.