Magyar Országos Közjegyzői Kamara logo

HR munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Országos Közjegyzői Kamara

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a toborzási folyamat teljes körű lefolytatása
  • az új belépő kollégák onboarding-, és a kilépő kollégák offboarding- folyamatában való részvétel
  • üzemorvosi- és szemészeti vizsgálatok szervezése
  • részvétel a munkatársaknak szervezett programokkal és rendezvényekkel kapcsolatban felmerülő feladatokban
  • nyilvántartások vezetése, riportok készítése
  • projektekben való aktív részvétel
  • HR folyamatok fejlesztése
  • vezetők támogatása
  • munkaügyi dokumentumok kezelése

Elvárások

  • szakirányú képzettség (legalább középfokú végzettség)
  • munkaügyi és HR területen szerzett minimum 2 év tapasztalat
  • munkajogi ismeretek
  • MS Office (excel, word, outlook) erős felhasználói szintű ismerete
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • folyamatorientált és megoldásközpontú gondolkodásmód
  • csapatjátékos, nyitott, együttműködő személyiség

Előnyt jelent

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Nexon4 és NexonBér

Amit kínálunk

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • befogadó és támogató munkakörnyezet
  • részben Home Office munkavégzési lehetőség (a próbaidő sikeres letelte után, a vezető engedélyével)
  • impozáns munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatás

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát

Céginformáció

Szakmai kamaraként elsődleges küldetésünk a közjegyzők érdekképviselete. Minden munkatársunk azon dolgozik, hogy ezen célunk teljesítéséhez a maga szakértelmével hozzájáruljon.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és szeretne a csapat tagja lenni, küldje el fényképes önéletrajzát, bérigényének megjelölésével, a "jelentkezem" gombra kattintva!