HR munkatárs

  • Cég neve

    Interfood Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa, Alsó Ipari körút

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

16 éves stabil múlttal rendelkező ebéd házhoz szállító cég az  Interfood Plusz kft HR osztályra  keresi új kollégáját.

Jelentkezz, ha egy fiatalos csaptatban szeretnél dolgozni, modern irodai környezetben és kiváló juttatásokkal.

Amiben a támogatásodra van szükségünk:
  • munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés, HR terület egyéb adminisztratív támogatása;
  • HR rendszer működtetése, fejlesztési javaslatok;
  • álláspályázatok kezelése, rendszerezése (hirdetésekhez és pályázati anyagokhoz kapcsolódó teljes körű ügyintézés);
  • ki-, belépőkkel kapcsolatos ügyintézés, folyamatok lebonyolítása (egészségügyi, munkaügyi teendők szervezése stb.);
  • nyilvántartások vezetése, kapcsolódó ellenőrzési feladatok ellátása (szabadság stb.);

Elvárások

felsőfokú szakirányú végzettség
angol nyelv
a precizitás, hogy ne okozzon problémát a pontos adminisztráció;
a proaktivitás, hogy aktív részese legyél a HR terület működésének;

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Fényképes önéletrajzzal a bérigény feltüntetésével lehet pályázni