HR koordinátor

  • Cég neve

    GLT DELTA KFT.

  • Munkavégzés helye

    7622 Pécs, Nyírfa utca 20.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • toborzás-kiválasztás folyamatának teljes körű koordinálása,
  • munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztráció, továbbá az onboarding folyamat koordinálása,
  • gyári terület támogatása operatív, HR-t érintő témákban,
  • vállalati programjaink és rendezvényeink szervezése és lebonyolításának támogatása,
  • HR területet érintő belső szabályzatok elkészítésében és azok érvényesítésében való részvétel,
  • HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetésében és a HR stratégia megvalósításában való közreműködés,
  • teljeskörű bér- és munkaügyi feladatokban való aktív részvétel,
  • statisztikák, riportok készítése,
  • szakképzésben résztvevő tanulókkal kapcsolatos adminisztrációk,
  • munkaidő nyilvántartás kezelése (beosztások, jelenléti ívek),
  • kapcsolattartás a munkavállalókkal, vezetőkkel

Elvárások

  • legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség, nyitott, kedves személyiség
  • felelősségvállalás,
  • jó problémamegoldó képesség
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • HR és munkaügyi területen végzett tanulmányok

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér
  • versenyképes jövedelem
  • emberközpontú vezetés
  • fejlődési lehetőségek cégen belül
  • egy összetartó, fiatalos, segítőkész, szakmai kompetenciák tekintetében fejlett csapat várja az új kollégát

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Épületgépészeti generálkivitelező cégként a hagyományos megoldások mellett komplex, előregyártott rendszereket is fejlesztünk. Generációkon átívelő, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozásként a legfontosabb, hogy hosszú távon folyamatosan értéket teremtsünk! Tesszük ezt 30 éve, ügyfeleink és kollégáink iránti teljes elkötelezettséggel.

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével!