HR koordinátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk műanyag autóalkatrészek gyártásával (műanyag fröccsöntéssel) foglalkozik.

M1 Prologis Parkban (M1 autópálya 22-es km) levő székhelyükre, csapatuk erősítésére keresünk hosszú távra új kollégát az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztás folyamatának teljes körű koordinálása
  • Munkavállalók be- és kiléptetésével kapcsolatos adminisztráció, továbbá az onboarding folyamat koordinálása
  • Gyári terület támogatása operatív, HR-t érintő témákban
  • Vállalati programjaik és rendezvényeik szervezése és lebonyolításának támogatása
  • HR területet érintő belső szabályzatok elkészítésében és azok érvényesítésében való részvétel
  • HR folyamatok és rendszerek hatékony működtetésében és a HR stratégia megvalósításában való közreműködés
  • Bér- és munkaügyi feladatokban való aktív részvétel, kapcsolattartás a bérszámfejtő céggel
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok szervezése, kapcsolattartás a munkavédelmi képviselővel
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése (beosztások, jelenléti ívek)
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, vezetőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó
  • Angol alapfokú nyelvtudás, kommunikációs szint szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Felelősségi körnek megfelelő alapfizetés
  • Hosszú távú munkahely, határozatlan idejű szerződés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Munkába járási támogatás 18 Ft / km
  • Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye, ideje: 2071, Páty Prologis ipari Park, irodai munkarend: 08:00-16:30