HR koordinátor

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk a reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó vállalat.

Hozzájuk keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Toborzás-kiválasztás teljes körű ellátása
  • Beléptetés, kiléptetés koordinálása
  • Munkaügyi dokumentumok elkészítése
  • Foglalkozás-egészségügyi programok szervezése
  • Képzések szervezése és dokumentálása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal mindennapi HR kérdésekben
  • Vezetők támogatása HR kérdésekben
  • HR fejlesztésekben történő aktív közreműködés
  • Új intézkedések beépítése a HR folyamatokba
  • Részvétel céges rendezvények szervezésében
  • Együttműködés külső és belső partnerekkel
  • Rendszeres és ad hoc jellegű riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalatod van HR területen
  • Munkajogi, munkaügyi ismereteid naprakészek
  • Felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességed
  • Pontos, megbízható, lendületes személyiség vagy
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre és határozott fellépésre

Amit kínálunk:

  • Magyar tulajdonú cégünknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget, határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Korszerű, igényes irodai környezetet
  • Támogató légkört, emberközpontú vezetést és összetartó, jó hangulatú csapatot
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • 100% utazási támogatást távolsági tömegközlekedésre
  • Munka-magánélet egyensúlyát
  • Kedvezményes belső vásárlási lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

Egyéb információ:

  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 07:30 – 16:00 óráig.
  • Munkavégzés pontos helye: 6300 Kalocsa, Anda utca 3-5.