HR Kontrolling gyakornok (Diákmunka - XIII. kerület)

  • Cég neve

    Student Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 116-118.

  • Fizetés

    Bruttó 2 100 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Javadalmazási folyamatok megértése és dokumentálása;
  • Szoros együttműködés a kompenzációs vezetővel;
  • Riportok készítése;
  • Adminisztráció, nyilvántartások rendszerezése;
  • Adatgyűjtések, adatelemzések és ellenőrzések végzése;
  • Adattisztítás támogatása;
  • HR osztály munkájának támogatása;

Bér: Br. 2100 Ft (25 év alatt br.=nt.)

Kezdés: Akár azonnal, heti min. 25 órás munkavégzéssel!

Helyszín: XIII. Kerület, Agora irodaház

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony;
  • Minimum heti 25 óra vállalása (ez rugalmasan lehetséges)
  • Haladó színtű Excel használat;
  • Megbízható, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;

Előnyt jelent

  • Érdeklődés a HR, kontrolling vagy IT területek iránt;
  • Magas Excel tudás (Makrók készítése).

A jelentkezem gombra való kattintás után, csatold önéletrajzod!