OPTESZ OPUS Energetikai Támogató Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Junior HR kontroller

    OPTESZ OPUS Energetikai Támogató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    - Hajdúszoboszló, Hajdúszoboszló

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Létszám-és személyi költség tervezés
  • Költségvetés és előrejelzés tervezése, havi nyomon követése
  • Bérmegállapodások, kompenzációs és javadalmazási projektekben való részvétel
  • Munkavállalókhoz, személyzeti állományhoz köthető elemzések, adatszolgáltatások készítése
  • Aktív részvétel a havi zárási folyamatokban
  • Kapcsolattartás és együttműködés szakterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/pénzügy és számvitel, gazdasági informatikus)
  • Elemzői munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • MS Office (Excel, PowerPoint) magas szintű használata
  • Üzleti szemlélet
  • Analitikus gondolkodás, elemzőképesség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság, proaktív hozzáállás

Előnyt jelent

  • Számviteli ismeretek
  • SAP és Nexon ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Áramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követően
  • Kiemelkedő premizálási rendszer
  • Egyénre szabható éves cafeteria keret
  • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
  • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
  • Korlátlan vállalati mobiltelefon használat
  • Mobilitás támogatása
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben