NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

HR kontroller

    NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest 11. kerület, Neumann János utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

A NISZ Zrt. Kelet-Közép-Európa legnagyobb kormányzati ICT szolgáltatója.

Magasan képzett szakembereinkkel, széles körű szolgáltatásainkkal és fejlesztéseinkkel felgyorsítsuk és kényelmesebbé tesszük szolgáltatásaink elérését. Cégünk tevékenysége során a legmodernebb infokommunikációs technológiák alkalmazásával támogatja a hazai közszférát, hogy az minél könnyebben megfelelhessen az innovációs kihívásoknak.

A vállalat HR csapatának egyik oszlopos tagját keressük a számunkra stratégiai fontosságú HR Kontrolling és Javadalmazási területen. Ez a csapat támogatja többek között, a több, mint 1400 fős szervezet létszámtervezésével és a teljes kompenzációval kapcsolatos feladatait, beleértve az éves tervezést, a létszámgazdálkodást és az analitikát. Téged keresünk ha a HR területen az emberek mellett a számokat is szereted, szisztematikus, rendszerfejlesztő, analitikus gondolkodás és, gyors, precíz munkavégzés jellemez. Egy nagyszerű, összetartó, 20 fős HR csapat oszlopos tagja leszel, segíted majd a vállalatot abban, hogy az emberekkel kapcsolatos adatok, kimutatások megfelelő súllyal szerepeljenek a döntésekben, a profi HR munka általad legyen teljes.

HR KONTROLLER

A következő feladatok várnak:

  • Részvétel egy több mint 1400 fős vállalat éves létszám- és bérköltségtervének, és az időszakos HR előrejelzések elkészítésében;
  • A HR éves terv/várható- és tényadatok összevetése, az eltérések elemzése; javaslattétel megfogalmazása költségek felhasználása/optimalizálása érdekében, ehhez kapcsolódó döntéselőkészítő anyagok készítése;
  • KF/HAY referencia alapú munkaköri rendszer működtetése;
  • Riportok, elemzések, prezentációk készítése (pl.: túlóra, fluktuáció stb.);
  • HR rendszerek fejlesztése, aktuális trendek követése;
  • Rendszeres, és ad-hoc HR adatszolgáltatások készítése;
  • Teljesítményértékelési rendszerhez kötődő kompenzációs/prémium rendszer működtetése;
  • A vállalatot érintő HR projektek támogatása (tervezés/beszerzés/bevezetés/működtetés)
  • Szoros stratégiai együttműködés a HR többi területeivel (HRBP csapattal, HR operatív területekkel).
  • Döntéselőkészítés és az adat alapú humán kontrolling megteremtése, továbbfejlesztése.

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Legalább 3 év tapasztalatod van HR kontrolling, és/vagy HR kompenzációs munkatárs/szakértő munkakörben,
  • Van már tapasztalatod:
    • vállalati javadalmazási stratégia kialakításában, és működtetésében
    • vállalati munkaköri besorolási rendszer kialakításában, és működtetésében
    • éves létszám- és bérköltség tervezés, és követés/elemzés terén.
  • Felsőfokú szakirányú (közgazdasági, vagy pénzügyi, vagy HR) végzettséggel,
  • MS Excel magas szintű ismerettel (függvények, Pivot táblák)
  • egyéb MS Office modul felhasználói szintű ismerettel,
  • szeretsz a számok mögé nézni,
  • tudsz rendszerben gondolkodni, jó logikai és elemzőkészséggel rendelkezel,
  • elhivatott vagy a megbízható, pontos, precíz és dinamikus munkavégzés iránt.

Ha minket választasz:

  • Heti 3 nap home office lehetősége vár,
  • Széles körű magánorvosi és egészségügyi ellátásokat biztosító egészségbiztosítást nyújtunk,
  • Izgalmas projektekben vehetsz részt,
  • Széles körű, folyamatosan bővülő elemeket tartalmazó cafetéria keretet biztosítunk,
  • All You Can Move, aktív sportélet, biciklibarát munkahely vár,
  • Belső ajánlói programot működtetünk, melyben díjazzuk munkatársaink ajánlásait.

Munkavégzés helye:

  • 11. kerület, Infopark, Neumann János utca 1.