HR gyakornok - Diákmunka

  • Cég neve

    ME Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3516 Miskolc

  • Fizetés

    Bruttó 1 667 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar anyanyelvi szint
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

• A szakterület támogatása adminisztratív, szervezési és egyéb ad hoc feladatok ellátásával
• Közreműködés a külső és belső rendezvények előkészítésében és lebonyolításában
• Aktív részvétel a belső kommunikációs csatornák működtetésében, tartalomgyártásban
• Oktatások és képzések szervezésében és lebonyolításában való részvétel
• Toborzás munkájának segítése
• Önálló feladatok végrehajtása.

Elvárások

• Munkaidő: Heti min 20-25 óra
• Aktív nappali hallgatói jogviszony egyetemen vagy főiskolán
• MS Office ismeretek
• Önállóság, proaktivitás, precizitás, jó kommunikációs készség
• Hosszú távú munkavégzés

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el elérhetőségeidet, és csatold fényképes önéletrajzodat is. Kérjük, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos tanulói vagy hallgatói jogviszonnyal!