HR gyakornok - diákmunka

  • Cég neve

    Fürge Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    3000 Hatvan

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Mindig érdekelt a HR világa, viszont a marketing terület sem áll távol tőled? Szívesen kipróbálnád magad a két terület kombinációjában? Csatlakozz partnerünkhöz, és szerezz értékes tapasztalatot, miközben kipróbálod, melyik szakma folyamatai állnak hozzád közelebb!
Partnerünk 1998 óta működik Magyarországon. Autóipari motorhűtő modulokat és elektronikai alkatrészeket gyártanak. A hatvani telephelyen közel 400 főt foglalkoztatnak, és a jövőben további létszámbővítést és új termékek gyártását tervezik. Stratégiai céljuk, hogy a hatvani gyár kiemelt fejlesztési területté váljon.

Főbb feladatok, munkák

  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Marketing tevékenység- plakátok szerkesztése, reklám videók gyártása,
  • Irodai adatrögzítés, kisegítés, lefűzés, szortírozás

MIÉRT MINKET VÁLASSZ?

  • Partnerünk szükség esetén leigazolja a szakmai gyakorlatod, valamint támogatják a bejárásod is: autós közlekedés esetén 30 Ft/km, tömegközlekedés esetén pedig a vármegye-, vagy országbérlet 100%-át állják.
  • A cég hosszútávú munkalehetőséget biztosít számodra, így tanulmányaid végéig tudsz alapozni a közös munkára.
  • A munkavégzés rugalmas, így van lehetőséged akár 4-5-6 órás munkanapok vállalására is.
  • Partnerünk egy nemzetközi cégcsoport tagja, így bepillantást nyerhetsz a globális vállalati kultúrába és munkavégzésbe. Ez értékes tapasztalat lehet a későbbiekben, ha nemzetközi karrierre vágysz.
  • A cég dinamikusan fejlődik, ugyanakkor a multinacionális háttér stabil alapokat nyújt. Gyakornokként részt vehetsz ebben a fejlődésben, miközben egy biztos munkahelyi környezetet kapsz.

  • Aktív, vagy (25 év alatt) passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • Felsőfokú tanulmányaidat HR, vagy marketing, esetleg egyéb gazdasági szakon folytatod,
  • Legalább középfokon beszélsz angolul,
  • Felhasználói szinten ismered a Ms Office alkalmazásokat
  • Van minimális tapasztalatod videók/képek/plakátok szerkesztésében
  • Heti minimum 20 óra vállalása hétköznapokon, 8:00-16:30 között nem jelent számodra problémát

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing

Jelentkezz önéletrajzod feltöltésével, mi pedig hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot pályázatod alapján!