HR gyakornok

  • Cég neve

    ALTEO Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, III. kerület

  • Munka típusa

    • Tulajdonosi
    • Diákmunka
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Az ALTEO GROUP

HR gyakornok toborzási fókusszal

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

Múltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A toborzás-kiválasztási folyamatok támogatása:
    • Interjúk szervezése, jelöltek előszűrése
    • Állásbörzéken való részvétel
    • Toborzással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
    • Önéletrajzok előszűrése
    • Jelöltek felkutatása adatbázisokban
    • Hirdetések kihelyezése
  • Rendezvények szervezésében való részvétel
  • Egyéb ad-hoc jellegű adminisztrációs feladatok HR területen

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (nappali tagozat)
  • Nagyon örülünk neki, ha szereztél már hasonló tapasztalatokat, de akkor is várjuk a jelentkezésedet, ha a HR-rel még csak tanulmányaid során ismerkedsz
  • Tudsz legalább heti 20-30 órát vállalni
  • Hosszútávon el tudod magad képzelni a HR világában
  • Pontosan és precízen dolgozol, magabiztosan kommunikálsz akár ismeretlenekkel is
  • Hosszútávon szeretnél velünk dolgozni
  • Szeretnéd a HR, azon belül is a toborzás-kiválasztás alapjait elsajátítani a gyakorlatban is

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

  • Biztos vállalati hátteret, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk akár van már tapasztalatod, akár pályakezdő vagy
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz egy középvállalatnál, hiszen feladataid során lehetőséget biztosítunk a HR több területét is megismerned
  • Rugalmas beosztású gyakornoki elfoglaltságot biztosítunk, ahol home office-ban is tudsz munkát végezni
  • Valódi visszajelzések mentén fejlődhetsz és bármikor nyugodtan kérdezhetsz tőlünk

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Képzés, Fejlesztés
  • HR adminisztráció
  • Toborzás, Kiválasztás

HA HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – az itt található űrlapot kitöltve küldd el részünkre.