HR generalista

  • Cég neve

    ZALACO ZRt.

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok:

  • Toborzás - munkaerő felvétel folyamatában való közreműködés
  • Adminisztrációs feladatok: munkaügyi dokumentumok kezelése, naprakészen tartása, kimutatások, statisztikák készítése
  • Munkaerő megtartás elősegítése, időszakos elégedettség mérés
  • Motivációs és teljesítményértékelési rendszer kidolgozásában - bevezetésében - fenntartásában való közreműködés
  • Társaságon belüli és külső kommunikáció HR partnerekkel
  • Belső rendezvények szervezése, koordinálása

Elvárások

  • felsőfokú humán területen szerzett végzettség
  • HR területen hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • társalgási szintű angol nyelvtudás

  • megbízhatóság, pontosság
  • strukturált munkavégzés
  • magas fokú együttműködési képesség
  • fejlett kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • innovatív, önálló gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • támogató munkahelyi környezet
  • versenyképes bérezés, munkába járási támogatás

Céginformáció

A ZALACO Sütőipari Zrt. egy nagymúltú, 1950-ben alapított sütőipari vállalat, amely lassan negyed évszázada családi tulajdonban lévő nyereséges vállalkozásként működik. Társaságunk küldetésének tartja, hogy hagyományos receptek alapján, minőségi alapanyagokból előállított pékáruval szolgálja ki a fogyasztóit. Ennek eredményeképpen a ZALACO napjainkra a nyugat-magyarországi régió, illetve Magyarország meghatározó, több, mint 800 főt foglalkoztató sütőipari nagyvállalatává nőtte ki magát, amely évek óta számos elismerésben részesül a fogyasztói és szakmai fórumoktól egyaránt, így – többek között - 2021-től minden évben Superbrands díjas vállalat lett.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát.