HR Generalista - Győr - Irodai munkavégzés (103-14-44082/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Győrben található, autóiparban tevékenykedő gyártócég megbízásából keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

HR Generalista

Feladatok:

- Fizikai munkaerő toborzása, megfelelő létszámigény biztosítása,
- Személyi nyilvántartás naprakészen tartása, vezetése,
- Ki-beléptetés koordinálása,
- Munkaszerződések előkészítése,
- Bérszámfejtés előkészítése, adatok szolgáltatása a külső cég számára,
- Bérszámfejtés ellenőrzése,
- Kapcsolattartás a vezetőséggel,
- Kölcsönzött munkaerő adatainak ellenőrzése, naprakészen tartása,
- Üzemorvosi vizsgálatok szervezése.

Amennyiben van már legalább 3 év tapasztalatod a felsorolt feladatokban és megoldható számodra az irodai jelenlét a győri irodában, akkor JELENTKEZZ!

Elvárások:

Elvárások:

- Legalább 3 év tapasztalat, amit HR Generalista munkakörben szereztél,
- Naprakész munkaügyi ismeretek,
- Középfokú angol nyelvtudás.

Abszolút előnyben vagy, ha azonnal tudsz kezdeni! ;)

Amit a megbízónk kínál:

Amiért megéri jelentkezned:

- Egy családias szervezetben fejlődhetsz tovább,
- Összetartó, segítőkész csapat számít a segítségedre.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • HR generalista, Specialista
  • Toborzás, Kiválasztás