HR Generalista

  • Cég neve

    Díjbeszedő Holding Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 107.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat toborzási és kiválasztási folyamatában való aktív részvétel
  • Karrieroldalunk és egyéb hirdetési felületek kezelése
  • Jelentkezők előszűrése és a pályázói adatbázis naprakészen tartartása
  • Interjúk megszervezése és lebonyolítása
  • Szervezetfejlesztési projektekben való részvétel
  • Teljesítményértékelési rendszer működtetése
  • Képzésekkel, fejlesztésekkel kapcsolatos szervezési feladatok
  • A HR tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció ellátása
  • Kapcsolattartás a társosztályok munkatársaival HR kérdésekben
  • A HR vezetés felé riportok, kimutatások készítése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (főiskola/egyetem)
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (ezen belül kiemelten a Word, Excel alkalmazások)
  • Pontosság és megbízhatóság
  • Magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződést
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőséget
  • Rugalmas munkavégzés lehetőségét
  • Cafeteria keretet
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást
  • Barátságos, támogató légkört
  • Fiatalos, lendületes csapatot
  • Változatos feladatokat
  • Fejlődési lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

A Díjbeszedő Cégcsoport a hazai szolgáltatói szféra egyik legnagyobb integráltan működő vállalatcsoportja, a közüzemi díjak számlázásában és beszedésében. Eredményeinket 75 év távlatában jegyezzük, amelynek köszönhetően komplex szakmai tudással és tapasztalattal végezzük tevékenységünket. Jelenleg Humánerőforrás Főosztályunkra keressük új kollégánkat.

Releváns tapasztalataidat kiemelő, fizetési igénnyel ellátott, fényképes szakmai önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem gombra kattintva várjuk!