HR generalista

  • Cég neve

    Cemix Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Házgyári út

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • toborzás-kiválasztás direkt és indirekt pozíciók vonatkozásában,
  • interjúk szervezése és lebonyolítása,
  • új belépők onboarding folyamatának támogatása,
  • munkavállalókkal kapcsolatos kimutatások, elemzések készítése; adatok nyilvántartása, ezekről statisztikai-controlling jelentések készítése,
  • munkaügyi feladatok ellátása (jogviszony létesítésével, módosításával, megszüntetésével kapcsolatos szerződések, munkaköri leírások, egyéb HR dokumentumok elkészítése stb.),
  • szoros együttműködés a belső bérszámfejtéssel,
  • kölcsönzötti állománnyal kapcsolatos ügyintézés,
  • kiemelt figyelem fordítása a munkavállaló megtartási feladatokra a társosztályok döntéshozó vezetőivel együttműködve,
  • kapcsolattartás a kölcsönző cégekkel,
  • HR folyamatok fejlesztése és működtetése.
  • A pozíció közvetlenül a pénzügyi vezetőnek riportol.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • legalább 3-5 éves releváns HR területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office, kiemelten MS Word és Excel ismeret,
  • szolgáltatói szemlélet,
  • jó kommunikációs és ügyfélkezelési készség,
  • jó szervezési és priorizálási készség,
  • naprakész ismeretek a hazai munkaerőpiaci trendekről, alapszintű munkajogi tudnivalókról,
  • HR szakma szeretete.

Előnyt jelent

  • HR, Munkaügyi szakirányú végzettség,
  • német nyelvismeret.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Home Office lehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Étkezési hozzájárulás
  • Iskolakezdési támogatás

Céginformáció

CEMIX Hungary Kft., több mint 30 éve van jelen a magyarországi építőipari piacon. Külföldi tulajdonban levő, Magyarországon és a környező országokban építőipari termékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalat.
A magyarországi gyártók között az egyik legszélesebb termékportfóliót kínálja a színező és az alapvakolatoktól, felújítási rendszerektől a hidegburkolási termékekig, melyek lehetővé teszik a minőségi alapanyagok felhasználását az új építésű és felújítandó épületek esetén egyaránt.

Kérjük, a „Jelentkezem” gombra kattintás után csatolja fényképpel ellátott magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.