HR generalista

  • Cég neve

    ''CabTec'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • HR osztály szakmai és adminisztratív támogatása, a munkaerő biztosítása a szervezet részére
  • Toborzás-kiválasztás területén előszűrés, interjúk lebonyolítása, társterületekkel kapcsolattartás (fizikai munkavállalói állomány)
  • Munkaviszonyt érintő változások munkajogi kezelése és koordinálás (belépés, kilépés, módosítások)
  • A vállalat munkatársainak és vezetőinek támogatása HR kérdésekben
  • Munkaerő-tervezési és gazdálkodási kimutatások, statisztikák készítése
  • Vállalat éves képzési tervének megvalósítása: szervezés, előkészítés, nyomon követés, igazoló dokumentum kezelése a vállalt minőségbiztosítási normáinak megfelelően
  • Elektronikus adatbázisok kezelése (HR riportok, kimutatások összeállítása, aktualizálása)
  • Dolgozókkal való napi kapcsolattartás, dolgozói ügyek, fegyelmi témák kezelése
  • HR folyamatok folyamatos fejlesztése, szabályzatok kidolgozásában, aktualizálásában való részvétel
  • Motivációs és teljesítményértékelési rendszer működtetésében való részvétel
  • Céges rendezvények szervezésében és lebonyolításában való részvétel

Elvárások

Felsőfokú, szakirányú végzettség előny
Min. 3 év hasonló munkakörben termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
Naprakész munkajogi ismeretek
Német és/vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete
Felhasználói szintű Word és Excel tudás

Kommunikatív, lojális, diszkrét, határozott, precíz, önálló, proaktív, felelősségteljes személyiség

Előnyt jelent

Nexon ismerete előnyt jelent
Autóipari tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és cafeteria
  • Munkába járási költségek támogatása
  • Wellbeing események

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

CabTec Cégcsoport egy globálisan működő sikeres svájci vállalat, amely több mint 10 000 vevőspecifikus árucikket kínál az egyedi kábelektől az összetett kábel-részegységek szereléséig. A cég svájci, magyarországi, németországi és kínai telephelyein dolgozó több mint 1000 szakképzett munkatársa, a széles vevői köre (high-tech ipar, orvostechnika, légtechnika, kötött pályás, szárazföldi és légi fuvarozás), valamint 50 éves piaci tapasztalata garantálja a megbízhatóságot és stabilitást.
A közel 400 főt foglalkoztató, autóipari beszállító szekszárdi telephelyünkre várjuk a jelentkezéseket.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!