HR generalista

  • Cég neve

    4 BRO HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- Recruiting end-to-end (interjú egyeztetés, interjúztatás, bértárgyalás)
- Onboardinggal kapcsolatos teendők
- Oktatás és fejlesztés tervezés és lebonyolítás
- Employer Branding stratégiai tervezés
- Megtervezi és kordinálja a vállalat humánpolitikai tevékenységét és tájékoztatást nyújt a jogszabályi megfelelőségek tekintetében
- Részt vesz a munkaerőtervezésben és annak megvalósításában
- HR folyamatok fejlesztése és karbantartása
- Vezetők, valamint a munkavállalók folyamatos támogatása az aktuális HR kérdésekben
- Személyügyi adminisztráció naprakészségének biztosítása
- HR riporting feladatok ellátása
- Az új munkatársakhoz kapcsolódó teljes körű munkaügyi és HR adminisztrációja törvényi előírásoknak megfelelően
- Kapcsolattartás a bérszámfejtő cégekkel

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (HR szakirányon)
- Angol nyelvtudás
- Bérszámfejtésben való jártasság
- 3 év gyakorlat

Előnyt jelent

- Vendéglátó és/vagy szórakoztatóiparban szerzett tapasztalat
- Rugalmas személyiség
- Stressztűrő képesség

Amit kínálunk

- Fiatalos, nyitott személyiség
- Önálló, proaktív munkavégzés
- Laza és barátságos légkör
- Belvárosi iroda
- Pénteki home office
- Versenyképes bérezés
- Oktatások, továbbképzések
- Rendszeres csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégcsoportunk több, mint 10 éve foglalkozik vendéglátóhelyek üzemeltetésével és rendezvényszervezéssel. Szeretjük a minőségi gasztronomiát, az élményekkel teli eseményeket és azt, ha maradandót alkothatunk. A bázisunk az 5.kerületben van, itt töltjük a hétköznapokat, irodai munkarendben. A csapatunk egy összetartó, fiatalos és lendületes közösség. Részmunkaidős foglalkoztatás kereteiben keressük HR generalistánkat.

Csoportunkhoz számos közkedvelt étterem, terasz, szórakozóhely és bár, valamint több rendezvény és egyéb projekt tartozik.

Kattints a "jelentkezés" gombra és csatold a magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzod! Mindemellett pedig kérjük, egy pár soros motivációs levelet is küldj, hogy jobban megismerhessünk Téged és a jelentkezésed célját!
Várunk a csapatba,
4BRO