Magyar Ökumenikus Segélyszervezet logo

HR és pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Antall József utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

HR Feladatok:
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • Bérszámfejtés előkészítéséhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • Rendszeres és ad hoc adminisztratív feladatok ellátása (pl. jelenléti ívek kezelése)
  • Munkaügyi iratok, személyügyi anyagok naprakész vezetése, változások követése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Toborzás-kiválasztás adminisztratív támogatása

Pénzügyi feladatok:
  • A napi pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása (szállítók, vevők nyilvántartása, elektronikus adatbázisba rögzítése, átutalások aláírásra-beküldésre előkészítése)
  • Bizonylatok könyvelésre előkészítése
  • Pénztárosi teendők ellátása

Elvárások

  • Számviteli, könyvelési, adózási ismeretek
  • Nyitottság a jogszabályi változások követésére
  • Önálló munkavégzési képesség és csapatszemlélet
  • Középfokú szakirányú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Vállalati HR területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Erős felhasználói szintű MS Office gyakorlati ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Toborzási tapasztalat, interjúztatási gyakorlat

Amit kínálunk

  • Megismerheti és támogathatja az Iskola értékteremtő tevékenységét
  • Természetközeli és egyben modern irodai környezetben dolgozhat
  • Támogató, nyitott és barátságos vállalati kultúra veszi körül
  • Bércsomagja az oktatási intézmények viszonylatában kiemelkedő lehet

Céginformáció

A Biatorbágyi Innovatív Technikum és Gimnázium megalapításával Magyarország legmodernebb, legjobb technikumát és gimnáziumát kívánja létrehozni, mely minden téren a minőséget képviseli, valamint háttérbázisa, laborja lehet a legkorszerűbb oktatási, fejlesztési módszereknek, és fontos modellintézménye annak a polgári értékeken alapuló társadalmi fejlődésnek, amely mellett a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet alapításától kezdve elköteleződött.

Az 1991-ben alapított Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert karitatív és humanitárius segélyszervezete. Részletes információkat a www.segélyszervezet.hu oldalon találhat.

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!