Budapesti Nemzetközi Iskola-Isb és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Iskola logo

HR és pénzügyi asszisztens

    Budapesti Nemzetközi Iskola-Isb és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált.Iskola

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 97.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi és adminisztratív osztály munkájának adminisztratív támogatása
  • Kezeli a munkaidő nyilvántartó rendszert
  • Naprakészen követi és rögzíti a rendszerben a módosításokat
  • A munkaviszony létesítésével, megszűnésével és megszűntetésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • Naprakészen karban tartja a személyi anyagokat, jelenléti íveket
  • Határidők nyomon követése, betartása
  • Felmerülő ad hoc jellegű feladatok
  • Számlázás, és ahhoz tartozó adminisztrációs feladatok
  • Beérkező számlák ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése
  • Könyvelővel folyamatos kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel
  • Beérkező és kimenő dokumentumok iktatása
  • Adatszolgáltatások, kimutatások összeállítása
  • Kintlévőség kezelése

Elvárások

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Excel, Word)
  • erős adminisztratív készség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • proaktivitás
  • nyitott hozzáállás, rugalmasság
  • jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent

Nemzetközi iskolai környezetben, adminisztratív pozícióban szerzett 3-5 év tapasztalat.

Amit kínálunk

  • kellemes munkakörnyezet
  • kiváló csapat
  • változatos munka
  • versenyképes jövedelem

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó

Céginformáció

Budapesti Nemzetközi Iskola – International School of Budapest és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola. Címünk: 1117 Budapest, Budafoki út 97-103. Az ISB Budapest egyik legnagyobb nemzetközi, magyar-angol két tanítási nyelvű magániskolája, mely 1996-ban jött létre. Iskolánk nemzetközi környezetben és gondoskodó, családias légkörben nyújt előkészítő, általános iskolai és gimnáziumi oktatást 5-18 éves korú gyermekek számára. Az ISB akkreditált Cambridge Nemzetközi Iskola, IB World School és a Magyar Állam által akkreditált iskola.

Kérjük, küldje el a Jelentkezem gombra kattintva:
- fényképes szakmai önéletrajzát
- motivációs levelét
- referencia levelét