HR Business Partner

  • Cég neve

    EUROAPI Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A támogatott területek üzleti igényeinek felmérése, munkavállalók és vezetők támogatása HR oldalról.
  • Kapcsolattartás a támogatottüzleti terület vezetőivel, összekötő szerep az üzleti és a HR oldal között.
  • Munkaerőigény tervezése, létszámgazdálkodás nyomon követése és támogatása.
  • Aktív részvétel a toborzási és kiválasztási folyamatokban.
  • Különböző HR projektekben való aktív közreműködés (pl. folyamatfejlesztések, szervezetfejlesztések)
  • Éves HR ciklusok koordinálása az adott területen (pl. bérfejlesztés, performance management)
  • Vállalati people development feladatok (pl. vezetőfejlesztés, tréningek, fejlesztési tervek, új vezetők beillesztése) összefogása, koordinálása.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Korszerű HR rendszerek ismerete, projekt management ismeretek
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás
  • MS Office magas szintű felhasználói ismerete
  • Erős ügyfélközpontúság és problémamegoldás
  • Rendszerszemlélet és analitikus gondolkodás

Előnyt jelent

  • Workday rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • A vállalat Cafeteria szabályzata alapján bruttó 600.000 Ft/év (próbaidő alatt is)
  • Céges bónusz (átlagosan az éves bér 8%-a)
  • Éves manager szűrés és járóbeteg ellátás a Budai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapot biztosítunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőség (szauna, fitneszterem)
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Irodai masszázs

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Masszázs

Céginformáció

Az EUROAPI Újpesti telephelyére, a HR területére keressük új, lelkes és csapatjátékos munkatársunkat, aki amellett, hogy jártas HR Business Partneri feladatok ellátásában, rendelkezik People development tapasztalattal is.

A csapat, ahonnan pont TE hiányzol, barátságos kollégákkal van tele, akik hamar befogadnak, sőt, nem engedik el a kezed rögtön az első napod után, és kérdéseiddel bármikor fordulhatsz hozzájuk. Ha szeretnél egy piacvezető nagyvállalatnál dolgozni, ahol hosszú távú munkalehetőség és biztos megélhetés vár, nálunk a helyed.

A munkahelyről:

Az EUROAPI Hungary Kft. egy egyedülálló hatóanyag-gyártó cég, a francia székhellyel rendelkező EUROAPI leányvállalata. A francia tőzsdén jegyzett önálló vállalat az API (active pharmaceutical ingredients) termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban található hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti. Az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Budapesti telephelyünk gyógyszerhatóanyaggyártó, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.