HR asszisztens

  • Cég neve

    WAPPtech Kft.

  • Munkavégzés helye

    8200 Veszprém, Lőszergyári utca 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Amiben a támogatásodra van szükségünk:

  • munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés, HR terület egyéb adminisztratív támogatása;
  • HR rendszer működtetése, fejlesztési javaslatok;
  • álláspályázatok kezelése, rendszerezése (hirdetésekhez és pályázati anyagokhoz kapcsolódó teljes körű ügyintézés);
  • ki-, belépőkkel kapcsolatos ügyintézés, folyamatok lebonyolítása (egészségügyi, munkaügyi teendők szervezése stb.);
  • nyilvántartások vezetése, kapcsolódó ellenőrzési feladatok ellátása (szabadság stb.);
  • képzések, tréningek stb. szervezésében való aktív részvétel;
  • kollégák támogatása, együttműködés más szervezeti egységekkel;
  • HR kampányok, projektek támogatása.

Elvárások

Jelentkezz, ha úgy érzed megvan benned:

  • a HR terület iránti őszinte érdeklődés;
  • a precizitás, hogy ne okozzon problémát a pontos adminisztráció;
  • a proaktivitás, hogy aktív részese legyél a HR terület működésének;
  • a kreativitás, hogy részt tudj venni a felmerülő szakterületi problémák megoldásában és a fejlesztésekben;
  • a jó kommunikációs képesség ahhoz, hogy részt vehess a szervezésben, ügyintézésben;
  • a lelkesedés, hogy kivehesd a részed az izgalmas feladatokból is és ne csak papírt tologass.

Előnyt jelent

Ami közelebb hozhat minket egymáshoz:

  • HR (főként adminisztrációs) területen szerzett tapasztalat;
  • Orgware szoftver ismerete;
  • szakirányú végzettség;
  • angol nyelvtudás;
  • ha B kategóriás jogosítvány birtokosa vagy és van vezetési gyakorlatod.

Amit kínálunk

Dolgozz velünk, ha az ideális munkahely számodra:

  • dinamikusan fejlődő és innovatív;
  • stabil;
  • teret ad a kreativitásnak és az önállóságnak;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít;
  • rugalmas;
  • hozzáállásában korrekt és partneri.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

A WAPPtech Kft. termékeivel és szolgáltatásaival 2016. óta kínál komplett megoldásokat a csapadékvízhez, ivóvízhez és szennyvízhez kapcsolódó feladatok terén. Cégünk folyamatos fejlődéséhez nem csak szaktudásunkkal, de egymást támogató és sikerorientált hozzáállásunkkal is igyekszünk hozzájárulni. A napi munkavégzés során elengedhetetlennek tartjuk, hogy kollégáink számíthassanak egymásra. Úgy gondoljuk, szerencsések vagyunk, mert egy olyan csapattal dolgozhatunk együtt, akiknél ez mind emberileg, mind szakmailag megvalósul. Bízunk benne, hogy ezt sikerül tovább erősítenünk az általunk szervezett, munkán túlmutató közös programokkal is.

Veszprémi irodánkba, barátságos, közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új munkatársunkat „HR asszisztens” munkakörbe.

Jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni nekünk önéletrajzod/bemutatkozásod csatolásával.