HR asszisztens

  • Cég neve

    Gastro Cook Kft

  • Munkavégzés helye

    1074 Budapest, Erzsébet körút 14.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • HR vezető napi munkájának támogatása
  • Be- és kiléptetési folyamat támogatása (új kollégák integrációjának segítése, adminisztráció, nyomonkövetés)
  • Munkaügyi dokumentumok és adatbázisok naprakészen tartása
  • Személyi anyagok nyilvántartása
  • Teljeskörű HR adminisztráció
  • HR projektekben való részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal, társosztályokkal
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos dokumentumok előkészítése

Elvárások

  • Pályakezdők illetve gyakornoki állásra jelentkezők jelentkezését várjuk
  • Legalább középfokú végzettség az emberi erőforrások, üzleti adminisztráció vagy egyéb releváns területen, de folyamatban lévő tanulmányok esetén is szívesen fogadjuk a jelentkezést
  • Jól tudj az időddel gazdálkodni
  • Ne ijedj meg a kihívásoktól, légy nyitott a fejlesztésekre és fejlődj velünk!
  • Precíz önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, diszkréció
  • Rendszerelmélet, strukturált gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Releváns tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Monotonítás tűrése

Amit kínálunk

  • Stabilt, kiszámítható munkalehetőség
  • Ingyenes étkezés és személyzeti ital
  • Juttatások: Medicover egészségbiztosítás, BKK bérlet
  • Családias, fiatal csapat
  • Gyakornoki idő leigazolása

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A VÁLLALAT: Átgondolt és bátor stratégiai döntéseink következtében, folyamatos minőségi elköteleződés mellett, a kialakult gazdasági körülmények ellenére, ma már 31 üzlettel vagyunk jelen Budapesten és további 4 egységben kínáljunk pizzáinkat vidéki nagyvárosokban. A 2022-es év sikereként, először, a nemzetközi piacra léptünk.
Történetünk 2013-ban indul, amikor a belváros szívében, a Király utcában, megnyílt a Pizza Di Mamma Sofia. Akkor még a tulajdonosok szolgálták ki a vendégeket. Legjobb tudásunk szerint tettük a dolgunkat, hiszen régről ismertük egymást. Frissen, kézzel készített, forró kemencében sütött pizzáink a mai napig a mediterrán vidék hangulatát idézik.

KÜLDETÉSÜNK: Olyan dolgozói kollektívák kialakítása, akiknek célja és szenvedélye a vendégek elégedettsége, a minőségi olasz pizza készítése, és az, hogy összetartó csapatként oldják meg feladataikat.

Amennyiben úgy érzed, hogy ez a pozíció Neked való, küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével.