MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Hétvégi felszolgáló diákmunka (vendéglő)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1025 Budapest, Szépvölgyi út 155.

  • Fizetés

    Bruttó 1 990 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vendéglőben való kisegítés
  • Pultozás, felszolgálás és ehhez kapcsolódó feladatok ellátása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Vendéglátós tapasztalat
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)
  • angol nyelvtudás
  • Munkaidő: szombatonként és vasárnaponként 11:00-18:00 óra közötti műszakban.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapaszalatok vagy tanulmányok

Céginformáció

A megbízó a Fenyőgyöngye Vendéglő

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérlek csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!