Hegesztő, lakatos

  • Cég neve

    HUNSTEEL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2141 Csömör

  • Fizetés

    Nettó 400e - 500e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Folyamatos bővülés miatt keressük leendő kollégáinkat lakatos, illetve hegesztő munkakörben.
Amiben munkánk során a segítségét kérjük:

  • fémszerkezetek összeállítása, hegesztése (adott műszaki dokumentáció alapján)
  • szerelési, szerkezetlakatosi feladatok elvégzése
  • a hegesztőkészüléknek és tartozékainak ápolása és napi karbantartása

Elvárások

Ami az állás betöltéséhez szükséges:

  • lakatos (gép, épület, szerkezet) szakmunkás bizonyítvány
  • jó műszaki rajz olvasási készség
  • precizitás, pontosság

Előnyt jelent

Ami az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hegesztő minősítés

Amit kínálunk

  • megfelelő bérezés
  • jogtisztán bejelentett bér

Folyamatos, változatos munkalehetőség, egyedi gyártásokban való  részvétel.
Munkavállalói igény esetén szakmához tartozó képzések finanszírozása, kollektív betegbiztosítás.

Céginformáció

A Hunsteel Zrt. acélszerkezetek, valamint híradástechnikai tornyok tervezésével, illetve gyártásával foglalkozó, 100%ban magyar tulajdonban álló családi vállalkozás, évek óta folyamatosan tartó töretlen bővüléssel, fejlődéssel.

A jelentkezem gombra kattintás után kérem legyenek kedvesek egy rövid, néhány mondatos bemutatkozást küldeni munkatapasztalataikról, illetve saját magukról.