Head of Bistro (Villa Bagatelle)

  • Cég neve

    duplaW Kft.

  • Munkavégzés helye

    1126 Budapest, Németvölgyi út 17.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Amennyiben bizonyítottál már vezetőként, energikus vagy és pozitív a kisugárzásod, várjuk jelentkezésed a Villa Bagatelle Bistro üzletvezető pozíciójába. Buda szívében lévő közkedvelt, reggeli és ebéd fókuszú éttermünk tavaly elnyerte a Dining Guide „az év legjobb reggelizőhelye 2023” díját. Csatlakozz csapatunkhoz!

Vendégeink és törzsvendégeink mindennapjait megszépítő, megédesítő szerepünk a finom ételeknek és az udvarias, odaforduló, figyelmes, barátságos kiszolgálásnak köszönhetjük. Ebben kellene a csapat élén állva házigazdaként/háziasszonyként példát mutatnod, irányítani a 8 fős felszolgálókból és pultosokból álló csapatot, de a vezetői feladatok mellett a felszolgálás és a vendégkiszolgálás is a munkád része lesz.

Csodás terasz és környezet, együttműködő és minőségi konyha, tapasztalt kollégák és egy biztos tulajdonosi háttér lesz partnered a feladatokban.

Nálunk nem kell éjszakázni, az étterem 19:00 órakor zár, az estét már szeretteiddel töltheted!

Elvárások

Ha úgy érzed, hogy
  • a pozitív, kedves kisugárzás és a könnyű kapcsolatteremtés olyan erősségeid, amit a környezeted munkán kívül is tapasztal, a munkádban pedig ez éltet, igazi házigazda/háziasszony vagy
  • vendégkommunikációban, aktív értékesítésben több éves vezetői tapasztalatod van
  • vezetőként mutatod a jó példát, de irányítani és delegálni is tudsz
  • együttműködő vagy, határozott véleményed empátiával ütközteted más részlegekkel és a konyhával való kooperáció során
  • az eddigi tapasztalataidat egy prémium minőségű helyen szeretnéd kamatoztatni
  • az éjszakázást lecserélnéd egy olyan helyre, ahol a legkésőbbi műszak is 19 órakor véget ér
  • nyitott vagy, szívesen tanulsz új dolgokat
  • amikor angolul szólnak hozzád, magabiztosan válaszolsz
akkor biztosan szeretnénk veled találkozni és személyesen is megismerni.

Amit kínálunk

Ha csatlakozol hozzánk, akkor mi biztosítjuk számodra
  • a tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést - ebből adódóan meghatározott havi munkaórát és fix havi fizetést, fizetett szabadságot, táppénzt
  • egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
  • munkanapjaidon ebédet
  • kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
  • szabadon eltölthető estéket
  • gyönyörű, igényes munkakörnyezetet
  • egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
  • és egy támogató közeget.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Villa Bagatelle, mint családi vállalkozás 2010-ben indult útjára, mára már három termelőegység – pék-, cukrászműhely és hideg, meleg konyha – frissen készült termékeit kínálja két üzletében és a Németvölgyi úton lévő Villa Bagatelle Bistroban. A 12 év alatt a XII. kerület legkedveltebb törzshelyévé vált, napi rendszerességgel visszatérő vendégekkel. Az otthonos hangulat finom ízekkel párosul, magas minőségű alapanyagokból, egészséges és friss termékekkel, adalékanyagoktól és kompromisszumoktól mentesen. Környezettudatos működésünkkel elértük, hogy az általunk használt csomagoló anyagok és tisztítószerek már közel 80%-ban környezetbarát alapanyagokból készültek.
A 75 fős csapatot a tulajdonos házaspár egyben tartotta a Covid korlátozások ideje alatt is, ezzel megélhetési és anyagi biztonságot nyújtott a munkavállalói számára.

Pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező cégünk, tiszta kereteket, teljes körűen bejelentett munkaviszonyt biztosít dolgozóinak.

A "Jelentkezem" gombra kattintva és önéletrajz csatolásával küldd el nekünk jelentkezésedet hozzánk.