Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság logo

Hasznosítási menedzser

    Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zártkörűen működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • állami tulajdonú ingatlanok és ingó vagyonelemeknek az állami vagyongazdálkodásra irányadó jogszabályok szerinti rövid vagy hosszútávú hasznosítása (bérbeadása), valamint közfeladat ellátás esetén ingyenes használati megállapodások előkészítése és megkötése, a megkötött szerződések menedzselése,
  • az állami tulajdonú ingatlanok kezelésével kapcsolatos egyéb feladatok (például telekalakítási eljárások, szolgalmi-, vezetékjogi megállapodások előkészítése, tulajdonosi hozzájárulások és egyéb jognyilatkozatok kibocsátása) ellátása,
  • ingatlan-nyilvántartást érintő ügyek teljeskörű intézése,
  • kapcsolattartás települési önkormányzatokkal, minisztériumokkal és azok háttérintézményeivel, hatóságokkal, szerződéses partnerekkel,
  • jogszabály-tervezetek és belső szabályozók előkészítése, véleményezése,
  • a Magyar Állam tulajdonába kerülő vagyonelemek (ingó és ingatlan) hasznosítási koncepciójának kidolgozásában való közreműködés,
  • kapcsolódó nyilvántartások kezelése.

Elvárások

  • jogi/közgazdasági diploma,
  • releváns területen szerzett legalább 3 év szakmai tapasztalat,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség, tárgyalókészség,
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • együttműködő, rugalmas munkavégzés,
  • terhelhetőség.

Előnyt jelent

  • ingatlanjogi ismeretek és tapasztalat.

Amit kínálunk

  • komplex feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • változatos, értékteremtő munka,
  • fejlesztő, támogató szakmai környezet.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Céginformáció

A Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. több ezer milliárd forint értékű állami vagyon felett gyakorolja a tulajdonosi jogokat. Jelentős számú állami tulajdonú gazdasági társaság esetében végez tulajdonosi felügyeletet, valamint többszázezres nagyságrendű ingatlan vagyonelem vagyonkezelésével és hasznosításával foglalkozik. Társaságunk legfőbb célja, hogy az állami vagyont hatékonyan megőrizze és hasznosítsa, azt felelősen gyarapítsa.

Várjuk Önt is Magyarország legkomplexebb vagyonkezelőjének csapatába Hasznosítási Menedzser Budapest pozícióba.

Jelentkezési határidő: 2024. május 20.

Jelentkezését magyar nyelvű önéletrajz megküldésével várjuk.