Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Dékáni Hivatal, Tudományos és Nemzetközi Kapcsolatok Csoportja logo

Hallgatói koordinátor – tanulmányi ügyintéző

    Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Dékáni Hivatal, Tudományos és Nemzetközi Kapcsolatok Csoportja

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Az Informatikai Kar angol nyelvű képzéseiben részt vevő külföldi hallgatók adminisztratív támogatása, segítése, kapcsolattartás (hallgatókkal, programkoordinátorral, mentorokkal), a munkakörhöz tartozó statisztikák, adatszolgáltatások és beszámolók összeállítása, nemzetközi hallgatók tanulmányi ügyintézése (beiratkozástól diplomaszerzésig), nemzetközi ösztöndíjprogramok támogatása.

Elvárások

- felsőfokú iskolai végzettség,
- középfokú, társalgási szintű, angol nyelvtudás,
- internetes és irodai alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook) felhasználói szintű ismerete,
- magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyt jelent

- angol felsőfokú és további nyelvismeret,
- felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat,
- Neptun rendszer ismerete.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, valamint a bérezés megegyezés szerint az irányadók.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja:
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, bruttó bérigény megjelöléssel,
A végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,
Nyilatkozat arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” – a nyomtatvány az ELTE álláspályázatok oldalról tölthető le.
Sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.