Gyorséttermi munkatárs - Nyíregyháza - Diákmunka

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    4400 Nyíregyháza, László utca

  • Fizetés

    Bruttó 1 534 - 2 148 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Te segítenél a beérkező vendégek rendeléseinek felvételében
  • Pénzárgépet kezelnél
  • Ételeket készítenél elő és állítanál össze
  • Feladataid közé tartozna a munkaterületed tisztán tartása is

Elvárások

  • Jelenleg nappali tagozaton tanulsz, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Már betöltötted a 18. életévedet
  • Tudj vállalni min. 20 óra munkát hetente
  • Legyél megbízható és közvetlen
  • Legyél nyitott a pörgős, mozgalmas munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Gyorséttermi kisegítésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hetente 3 (+) napot dolgozhatnál hétköznapokon és hétvégéken egyaránt
  • 25 év alatti diákként a nettó fizetésed megegyezne a bruttóval!
  • Lehetőséged lesz személyzeti étkezést igénybe venni

  • 06:00 - 18:00 között az órabéred br. 1534 Ft lenne.
  • Ha 18:00 - 20:00 között vállalsz munkát, órabéred br. 1994 Ft/óra lesz!
  • 20:00 - 06:00 pedig br. 2148 Ft-ot kereshetsz óránként!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Partnerünk a világ egyik legnagyobb gyorsétteremláncaként finom ételeken kívül különleges életérzéssel is szolgálja a vendégeit.

Legyél Te is egy megbízható, ismert vállalat lendületes csapatának tagja!

Kérünk, hogy a "Jelentkezem" gombra való kattintás után csatold fényképes önéletrajzodat, pdf formátumban!