MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Gyorséttermi munkatárs diákmunka - Budapest, Pesti út

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1173 Budapest, Pesti út 5.

  • Fizetés

    Bruttó 1 550 - 3 400 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 15e - 40e Ft havi bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása
  • Kasszázás
  • Konyhai feladatok ellátása
  • Szendvicsek elkészítése
  • Csomagolás
  • Munkaterület tisztántartása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • H-V között, heti min. 3 műszak vállalása
  • Betöltött 18.életév
  • Fiúk jelentkezését várják -->konyhai pozícióra (Nehéz ládák, liszteszsákok emelése, pakolása is a feladatok közé tartozik!)
  • Tudni kell éjszakai műszakot is vállalni ( 22:00/ 23:00 /00:30-ig is eltarthat)
  • Legalább 6 hónapra tudod vállalni a munkát

Előnyt jelent

  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat,
  • Hétköznap délelőtti és/vagy zárós, illetve hétvégi műszak vállalása

Amit kínálunk

Kezdés: Sikeres interjú után, azonnal!
Munkaidő: Hétfő és vasárnap között, előre egyeztetett, rugalmas beosztásban, heti minimum 18 óra vállalásával!
Munka időtartama: Hosszú távú (legalább 6 hónap)

Órabér:
  • Alapórabér : Br. 1550 - 1700 Ft/óra
  • 18 óra után: Br. 2015 - 2210 Ft/óra
  • Ünnepnapokon +100%-os műszakpótlék
Havi jelenléti bónusz:
  • 80 óra után 15.000 Ft
  • 100 óra után 20.000 Ft
  • 120 óra után 25.000 Ft
  • 150 óra után 40.000 Ft

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A világ egyik legnagyobb gyorsétteremlánca a KFC, ugyanis napjainkban több, mint 16.000 éttermet üzemeltet.

Amit számodra kínál az étterem:
  • Nemzetközi háttér
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
  • Bónuszok
  • 25% kedvezményt biztosító kártya a KFC és Pizza Hut éttermekben, valamint Starbucks kávézókban

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold az önéletrajzodat is!