MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Gyorséttermi kisegítő - pizzéria (diákmunka - Budapest, Csepel Pláza)

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1212 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 154.

  • Fizetés

    Bruttó 1 550 - 2 015 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelés felvétele
  • Pizzák elkészítése
  • Vendégek kiszolgálása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nyitott, kommunikatív személyiség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Egészségügyi kiskönyv (az elkészítésében segítünk)
  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Betöltött 18. életév.

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Fiatalos csapat
  • Gyorsan betanulható munkakör
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas, személyre szabott beosztás
  • Dolgozói étkezés
  • 25% kedvezmény a KFC, Starbucks, Pizza Hut éttermekben
  • Bónuszrendszer
Az alap órabéred 100 ledolgozott óráig: br. 1550 Ft/óra
                            100 ledolgozott óra után: br. 1600 Ft/óra
+ 18 óra után 30%-os + ünnepnapokon 200 %-os bérezés!

Céginformáció

Amit kínál az étterem:

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes önéletrajzodat!