Gyorséttermi kisegítő élményfürdőben - Diákmunka

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest IV.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Az Aquaworld Resort Budapest, Magyarország legnagyobb élményfürdője, kényeztető wellness szálloda és játszóház egyben. Folyamatosan kínálnak munkalehetőségeket diákok részére is, csatlakozz Te is hozzájuk!

Főbb feladatok, munkák

  • Az étterem munkájának támogatása, előkészületekben való segédkezés
  • Az élményfürdő éttermi részében vendégek kiszolgálása
  • Pult feltöltése és tisztán tartása
  • Pizza- és palacsintasütés, fagyi gombócolás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • MUNKAIDŐ:
  • Hétfőtől vasárnapig, 10:00-20:00-ig vagy 9:00-19:00-ig
  • Heti min. 16 óra vállalása
  • Heti min. 2 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1900 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves, SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1900 Ft lesz
  • Rugalmas munkaidő, hosszú távú diákmunka
  • Napi egyszeri melegétel biztosítása
  • Havi ledolgozott 96 óra után ajándék fürdőbelépő

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Szállodai recepciós
  • Marketing, Média, PR
  • Host, Hostess