Gyógytornász-gyógymasszőr

  • Cég neve

    Bambus Fizio-Med Bt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Fehérvári út 19.

  • Fizetés

    Nettó 350e - 550e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

Bejelentkező vendégeinknek gyógymasszázs és gyógytorna szolgáltatása;
Új vendégek állapotfelmérése, visszatérő vendégek állapotának folyamatos követése, szükség esetén a kezelési terv módosítása;
Magas szakmai színvonalú (anatómiai tudás, technikák, betegségek stb.) és vendégközpontú szolgáltatás nyújtása;
Tanácsadás a betegeknek az otthon végzendő gyakorlatok végrehajtására és az életmódra vonatkozóan;
Mozgásszervi és a különböző egyéb betegségekben szenvedők funkcionális vizsgálata és az eredmények dokumentálása;
Rövid és hosszú távú kezelések meghatározása, terápiás terv kidolgozása és megvalósítása;
Javasolt gyógyászati segédeszközök használatának megtanítása;
Saját és közös helyiségek rendben tartása.

Elvárások

Szakirányú gyógymasszőri és gyógytornászi végzettség;
Indikációk és a kontraindikációk ismerete;
Nagyon biztos szakmai és anatómiai tudás;
A VENDÉGEK SZERETETE;
Kedvesség, empátia, képesség az aktív hallgatásra;
Igényes megjelenés;
Határozott, magabiztos attitűd;
Csapatmunka;
A vendég/beteg gyógyulásának és a szalon jó hírének és jövedelmezőségének összehangolása.

Előnyt jelent

Angol nyelv ismerete;
Gyógyfürdőben és/vagy kórházban szerzett tapasztalat;
Folyamatos igény a tanulásra, fejlődésre;
Egészséges táplálkozás és életmód iránti érdeklődés;
Fizioterápiás asszisztensi végzettség;
McKenzie gyógytorna ismerete;
Manuálterápiás ismeretek vagy végzettség.

Amit kínálunk

Tiszta, rendezett kezelőhelyiségek;
Családias légkör;
Kezdetben (hivatalosan bejelentett) jutalékos rendszer, későbbiekben nyitottak vagyunk az alkalmazotti jogviszonyra;
Részmunkaidő akár heti 12 órától;
Alkalmazkodó munkarend, mellyel megtarthatod a főállásodat és a magánéleti elfoglaltságaidat is.

Céginformáció

Tapasztalataink alapján sikeresebbek a gyógytornász-gyógymasszőr végzettséggel egyaránt rendelkező kollégák. Visszatérő vendégeink száma hónapról, hónapra emelkedik. Ezt leginkább a munkatársainknak köszönhetjük, akik minden vendéget egyedi bánásmóddal, tiszta, rendezett kezelővel, kedvességgel és kiváló szakmai tudással várnak.
Jelenleg 3 helyszínen szolgáltatunk, Budaörsön, Budapesten a XI. illetve a II. kerületben. További bővülés még az idei évben várható. Gyógytornát csak a Fehérvári úton tudsz nyújtani egyenlőre.
Családi vállalkozásként a belső kommunikációra és a kapcsolatokra egyaránt a barátságosság, közvetlenség jellemző. Döntéseinknél a gazdasági megfontolásoknál sokszor fontosabb a munkatársaink jóléte.

Jelentkezéshez kattints a "Jelentkezem" gombra és csatold a fényképes, szakmai önéletrajzodat. Ha ilyen nem áll rendelkezésedre, akkor a "Kísérőlevélbe" írd le a tanulmányaidat, szakmai végzettségedet és a munkahelyi tapasztalataidat. Amennyiben jelentkezésed megfelel az elvárásainknak, egy rövid telefonos beszélgetés után keresünk időpontot egy 30 perces próba gyógymasszázsra, ahol egy gyógymasszőrünk fogja megtapasztalni, milyen Nálad vendégnek lenni.