Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona logo

Gyógyszerkezelő ápoló

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Vázsonyi Vilmos Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 400e - 900e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Orvosi előírások szerinti gyógyszerek kiosztása. Gyógyszerek nyilvántartására használatos OÉPSOFT számítógépes program kezelése, leltározás, adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
  • Büntetlen előélet
  • Magyar állampolgárság
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:
Érettségi, vagy középfokú szakképesítés vagy szakképesítés-ráépülés felső középfokú részszakképesítés vagy szakképesítés szakma - középfokú szakképzettség szakképesítés speciális készségfejlesztő szakiskolai szakképzettség, Egészségügy, m.n.s., Egészségügyi végzettség

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 1

Egyéb pályázati feltétel meghatározása: Változó telephely

Előnyt jelent

Felső középfokú szakképesítés emelt szintű szakképesítés, szakképesítés-ráépülés szakképesítés felsőfokú szakirányú szakképzettség technikusi szakképzettség , Egészségügy, m.n.s., Emelt szintű szakképesítés, Egészségügyi végzettség
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem

Egyéb pályázati előnyök: Egészségügyi területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, továbbá az intézmény biztosítja a szociális ágazati pótlékot, cafetériát, egyéb béren kívüli juttatást.
Munkavégzés helye a 1047 Budapest, Baross u. 100. Pályázatok előszűrése a munkakör betöltéséhez elvárt követelményeknek való megfelelőség alapján, személyes interjú.
Minden csatolandó dokumentumot egyszerre kérünk hiánytalanul benyújtani,

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség

Céginformáció

Az intézmény tevékenységének fő célja, hogy biztonságos, kiegyensúlyozott, nyugalmas életfeltételeket, személyre szóló ápolást, gondozást biztosítson az ehhez szükséges szolgáltatások nyújtásával minden lakó részére

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

    • Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
    • Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
    • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

Kérjük feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: 16/2024