Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek  Otthona logo

Gyógyszerkezelő ápoló

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Kamaraerdei út 16.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A Fővárosi Önkormányzat Kamaraerdei Úti Idősek Otthona Gyógyszerkezelő ápoló munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:
A megrendelt és beszállított gyógyszerek tételes átvétele, a gyógyszerraktárban található gyógyszerkészletek figyelése, gyógyszerek gyártási számának illetve a lejárati idejének folyamatos ellenőrzése, selejtezése, visszáru kezelése, nyomtatványok rendelése és készletezése, készlet kialakítása orvos ellenőrzésével. Az ellátottak napi gyógyszereinek kiszerelése. Vények kezelése, nyilvántartások vezetése, szakorvosi javaslatok lejáratának figyelemmel kísérése. Bevételezés, gyógyszerelszámolás készítése, zárások készítése.

Elvárások

Középfokú szakképesítés, 1/2000. SzCSM rendelet 3. mellékletének 8.2. pontjában meghatározott egészségügyi végzettség.
A pályázathoz szükséges szakmai önéletrajz.
Az iskolai végzettséget/szakképzettséget igazoló bizonyítvány/oklevél másolata.
A pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul.
Működési engedély és MESZK tagsági igazolvány.
Nyilatkozat arról, hogy alkalmazása esetén hatósági erkölcsi bizonyítványt szerez.
Érvényes hatósági erkölcsi bizonyítvány a belépéshez.

Amit kínálunk

    • bérigény megegyezés szerint melyre irányadók a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései, melyet a munkáltató pótlékokkal egészít ki (szociális ágazati pótlék, munkahelyi egyéb pótlékok)
    • jutalom éves szinten,
    • bejelentett munkaviszony, hosszú távú munkalehetőség,
    • cafetéria bruttó 200.000 Ft/év,
    • utazási költségtérítés vidéki munkavállalóink részére,
    • kedvezményes meleg étkezés,
    • munkaruha,
    • közalkalmazotti utazási kedvezmény,
    • továbbtanulás/ továbbképzés támogatása,
    • stabil munkahely,
    • jó hangulatú csapat.
Pályakezdő jelentkezését is szeretettel várjuk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük mellékelje fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és a pályázati anyaghoz szükséges iratokat.