Fővárosi Önkormányzat Alacskai Úti Idősek Otthona logo

Gyógyszerkezelő ápoló

  • Cég neve

    Fővárosi Önkormányzat Alacskai Úti Idősek Otthona

  • Munkavégzés helye

    1201 Budapest, Virág Benedek utca 36.

  • Fizetés

    Bruttó 410e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Összesíti a gondozási egységek gyógyászati segédanyagok és segédeszköz igénylését.
  • Gondozási egységek „statim” gyógyszerigénylését lebonyolítja.
  • Ellenőrzi és gondoskodik a készenléti táskák feltöltéséről, tartalmáról és lejárati idők figyelembevételével megszervezi a selejtezést.
  • Gondoskodik a gyógyszerek/gyógyászati segédanyagok és gyógyászati segédeszközök rendeléséről, szakszerű átvételükről és szakosított raktározásukról.
  • Vezeti a gyógyszerek, gyógyászati segédeszközök készletének nyilvántartását.
  • A jogszabályi előírásoknak megfelelően őrzi a fokozottan ellenőrzött szereket, és vezeti e készítmények nyilvántartását.
  • Ellenőrzi a gyógyszerkészletet, gyógyászati segédanyagokat (lejárati idő, forgalomból történő kivonás, sérülés).
  • Megszervezi és lebonyolítja a gondozási egységek részére a gyógyszer, gyógyászati anyagok és eszközök kiadást.
  • A gyógyszereket az intézmény ellátottai részére az egyéni gyógyszernyilvántartó lap alapján, a névre szóló gyógyszeres dobozokba kiadagolja, melyet az egységek szakdolgozói részére átad.
  • Nyilvántartások vezetése és az előírt adatszolgáltatás biztosítása.
  • Működteti a munkaterületéhez tartozó számítógépes programot.

Elvárások

Jelentkezés feltétele az alábbi valamelyik képzettség megléte:
  • ápoló (54-55)
  • felnőtt szakápoló,
  • gyakorló ápoló,
  • geriátriai szakápoló,
  • általános ápoló és asszisztens

Amit kínálunk

közalkalmazotti bértábla az irányadó
munkahelyi pótlék (mindenkinek jár)
műszakpótlék (mindenkinek jár)
szociális ágazati pótlék (mindenkinek jár)
budapest pótlék (mindenkinek jár)
egészségügyi ágazati pótlék (egészségügyi végzettség esetén)
speciális pótlék (demens betegeket ellátó részlegen)
szakápolási pótlék (egészségügyi végzettség esetén E-kategóriától)
cafeteria évi: 150.000 Ft
kedvezményes étkezés.
munkaruha.
1 év munkaviszony után szakmai továbbtanulási szándékát támogatjuk
Szakszervezet és Közalkalmazotti Tanács támogatása

Kérem küldjön meg részünkre magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.