Gyártómérnök

  • Cég neve

    LEVA Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    3580 Tiszaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 800e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új gyártósor telepítése külföldi betanulás alapján
  • Gyártási folyamatok kialakításában, fejlesztésében való aktív részvétel
  • Gépek, termelő berendezések üzembe helyezése, üzemeltetése, karbantartása
  • Termelési rendszerek elméleti kidolgozása és gyakorlati megvalósítása
  • 3-4 fős csoport munkájának megszervezése, irányítása

Elvárások

  • Műszaki diploma (preferáltan mérnöki területen)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Motiváció a tanulásra, fejlődésre

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3-4 év)

Amit kínálunk

  • Fiatalos, inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Változatos projektekben való részvétel

Céginformáció

Tiszaújváros műanyagipari alkatrészek gyártásával foglalkozó cége, álláspályázatot hirdet újonnan induló üzemébe az alábbi munkakörbe:
Cégünkről bővebben tájékozódhat:

www.levaspa.com

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!